קורס בניית ציפורניים מקצועית

התחום של בניית ציפורניים הפך ללהיט בשנים האחרונות. עם זאת, גם היצע בעלי העסקים הפך לרחב מאוד. מדובר על תחום שאין לו גבול למעשה, כל אחת עם כישרון בסיסי והשכלה יכולה לפתוח עסק משלה. היום את רוב המוצרים ניתן להזמין דרך האינטרנט במחירים די נמוכים, ככה שכל מה שנותר לכם לעשות הוא ללמוד את המקצוע על כל גווניו. קורס בניית ציפורניים יכול להכניס לכן הכנסה קבועה, גם מי שיש לה ניסיון בתחום קוסמטי מסוים יכולה ללמוד את המקצוע הזה ולפתח את השירות שהיא נותנת. עם זאת, יש הרבה מידע שאתן חייבות לרכוש לפני שאתן מעניקות שירות. המידע נוגע גם לתהליך בניית ציפורניים וגם לציוד שאתן מתכוונות לרכוש. הנה כל מה שאתם חייבות לדעת על קורס בניית ציפורניים.

מה זה בעצם?

קורס בניית ציפורניים מעניק לכן את הצעד הראשון לתוך עולם הקוסמטיקה. מדובר על מקצוע שהוא נגיש לכולן, בכללמי מתאים קורס בניית ציפורניים גיל ובכל מקום. במהלך הקורס התלמידות לומדות את מבנה הציפורן, שיטות שונות לבנייה, מניעת אלרגיה וסדנאות קישוטים. כמו כן, תלמדו במהלך הקורס את האסתטיקה הנדרשת כדי להיראות מטופחת בכל זמן שהוא. היום יש ביקוש מאוד גבוה לשמירה אל אסתטיקה במבנה הציפורן, כך שלא מדובר רק על לקים ובניית ציפורניים מלאכותיות, אלא על טיפוח ושמירה על בריאות הציפורן. היתרון הוא שאתן יכולות לעבוד מכל מקום בו תרצו. בדרך כלל, כאשר אתן מפתחות את העסק שלכן תרצו כבר לפתוח קליניקה מסודרת. בתור התחלה אפשר לעבוד מהבית בחדר ניטרלי כלשהו, לנסות את מה שלמדתן על חברות. לאחר מכן, כאשר אתן מרגישות שיש לכם את מה שנדרש כדי לגבות כסף מזרים תצטרכו להתחיל לשווק את עצמכן.

קורס בניית ציפורניים הוא למעשה הבסיס. עם צבירת מוניטין חיובי וקהל רחב שחוזר, אתן יכולות להרוויח המון כסף. משך זמן הלימודים משתנה ממוסד לימודים כזה לאחר, אבל בדרך כלל מדובר על קורס בניית ציפורניים בערב או בבוקר אחת לשבוע. היתרון הוא שאתן יכולות לשלב את הלימודים עם עבודה או לימודים אחרים. המסלול דורש גם יכולת עבודה גבוהה וגם ביטחון מול הלקוחות. כמובן, אתן צריכות להנות ממה שאתן עושות. אם את מתחברת אל עולם היופי והטיפוח, קורס בניית ציפורניים יעניק לכם את הצעד הראשון בתחום. לאחר מכן, ניתן יהיה לפתח את הקורס הזה לעוד קורסים שונים אשר מתמחים בעולם הטיפוח והיופי כמו עיצוב גבות, קוסמטיקה ועוד. הלימודים כוללים גם תרגול מעשי וגם לימודים עיוניים.

למי זה מתאים?

קורס בניית ציפורניים מתאים לכל מי שאוהב את התחום הזה. אין הגבלה לגיל בו תוכלו ללמוד את הקורס הזה, ישאילו מיומנויות נרכשות בקורס בניית ציפורניים דרישה של עשר שנות לימוד. המקצוע עצמו אינו דורש ידע מוקדם בתחום, רק זיקה. הקורס מתאים לחיילות משוחררות, נשים שרוצות להחליף קריירה ואף גברים שנמשכים לעולם הטיפוח והיופי. מדובר על מסגרת לימודים מאוד נוחה ברוב מוסדות הלימודים ככה שאין לכן ממה לחשוש. כמו כן, קורס בניית ציפורניים אינו ארוך מדי. סך משך כל הקורס בדרך כלל ינוע על טווח של כ-5 עד 10 שעות לימוד.

תוכנית העבודה כוללת: מניקור מכשירים, בניית ציפורניים לכף הרגל, עיצוב ציפורניים, בניית ציפורניים בג'ל, טכניקות קלאסיות, עיצוב צורות, שיוף, בניה מורכבת, פרנץ' מניקור וכמו כן, שם שיווק לעסק שלכן. לשיווק יש חלק בלתי נפרד מהקורס אותו אתן לומדות. מדובר על הכלי החזק ביותר שיש כאשר אתן עובדות בתור עצמאיות. מלבד לכך, כאשר אתן יוצאות לשוק העבודה יש לכן את האפשרות לבחור לפנות אל קליניקה מוכרת ולעבוד שם בתור שכירה או להתחיל את דרככן בתור עצמאיות. ההמלצה שלנו היא להתחיל לצבור ניסיון בתור שכירה, רק לאחר מכן כאשר יש לכן את הכסף להשקיע וצבירת הניסיון, תוכלו לעבוד בתור עצמאיות.

קורס דיגיטלי לבניית ציפורניים – כדאי או לא?

מאז שנכנסה הקורונה לחיים שלנו נדמה כי כל קורס שהיה פרונטלי, היום ניתן יהיה לעשות אותו דרך המחשב. גם קורס בניית ציפורניים ניתן לעשות בחלק מהמקומות דרך המחשב. הבעיה היא שכל הלימודים כולם מקוונים. במקרים כאלה אין לכן את הניסיון שיש בקורס המעשיים. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לבחור רק בקורס מקוון, אלא שילוב של קורס מקוון ופרונטלי, או רק קורס פרונטלי. קורס בניית ציפורניים אינו יכול להיות תיאורטי בלבד, אחרת אתן לא צוברות ניסיון לפני היציאה לשוק.

המחיר אותו נשלם עבור קורס בניית ציפורניים נע בין 1,400 ש"ח עד כ-4,300 ש"ח. המחירים משתנים בהתאם למסלולים שבחרתן, ובהתאם להיקף הקורס. יש קורס בניית ציפורניים אשר נוגע רק לחלק מסוים מתוכנית הלימודים ויש קורסים יותר מקיפים. המחיר גם משתנה בהתאם למוסד הלימודים אותו בחרתן. יש חשיבות למוסד הלימודים בו תקבלו את ההכשרה שלכן, לכן חשוב לערוך סקר שוק לפני שאתם חותמות במקום כזה או אחר.

 

תוכן עניינים