קורס אונליין – הכשרה מקצועית מבלי לצאת מהבית

קורס אונלייןקורס אונליין

ההתמודדות עם וירוס הקורונה הביאה שינוי חברתי ותעסוקתי. כולנו התבקשנו להתרחק מהתכנסויות ולבלות זמן רב בבית. נוצר מצב בו עלינו למצוא את הדרך להמשיך להתקדם מבחינה אישית ומקצועית מבלי לצאת מהבית. לימודים במתכונת של קורס אונליין מאפשרים לכם ללמוד מקצוע חדש מהבית. אתם לומדים יחד עם מדריך מוסמך ומקבלים מענה מלא לכל השאלות. הקורסים בחלקם מצולמים מראש וניתנים לצפייה בכל שעה ובחלקם מועברים בזמן אמת. 

מה זה בכלל קורס אונליין?

בעבור אלו שעדיין לא התנסו בלימודי אונליין ומתלבטים האם קורס דיגיטלי אכן מתאים להם נסביר שאלו הם קורסים בהם המרצה מעביר לסטודנטים את התוכן הלימודי באמצעות וידאו. לרוב ההרצאות מוקלטות מראש כאשר חלק מהקורסים כוללים גם שיעורים שמועברים בשידור חי במהלכם הסטודנטים מוזמנים לשאול שאלות. הקורסים בחלקם מוקלטים מראש לצפייה בכל שעה בעוד אחרים קבועים לו"ז לימודים בשעות קבועות. התוכן המקצועי בקורסי אונליין מפורט, עדכני ומובן. 

אלו מקצועות כדאי ללמוד במתכונת של קורס אונליין?

אם אתם עשויים מאותו חומר משובח שלא מאפשר לכם לדרוך במקום – קורס אונליין הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. אין סיבה שרק בגלל וירוס קורונה אתם תפסיקו לטפס למעלה ולא תתקדמו מבחינה אישית ומקצועית. הזמן קצר, בקרוב העולם כולו יתגבר על משבר הקורונה ובניגוד לאחרים שבילו את זמנם בעיקר מול סדרות טלוויזיה, לכם יהיה יתרון גדול שיבוא לידי ביטוי בשכר גבוה וקידום מהיר במקום העבודה. 

תבחרו את הקורס שמאים לכם בהתאם לרקע המקצועי הקיים ועל פי תחומי עניין או שאיפות תעסוקתיות. בתחום ההייטק כדאי להשקיע בשיפור כישורי אנגלית, סייבר, ניהול מערכות מידע, שפות תכנות, קידום אתרים. אם אתם מעוניינים להתקדם אל מחלקה מסוימת במקום העבודה שלכם – זה הזמן לשפר יכולות בהתאם. קורס אונליין יוכל לשמש גם בסיס להקמת עסק עצמאי במתכונת של עבודה מהבית או רכישת מקצוע חדש למטרת הסבה מקצועית או כניסה ראשונה אל שוק העבודה.

מתי כדאי לבחור קורס אונלייןמתי כדאי לבחור קורס אונליין על פני לימודים פרונטליים?

האחריות לבחינת טיב הקורס חלה עליכם. עליכם לבדוק היטב שמדובר בקורס רציני, איכותי ומעמיק. על התכנים בקורס להיות מתוכננים נכון, מקפידים, עדכניים ובעלי ערך. קורסים אונליין יהיו לעתים מתומצתים וקצרים בהשוואה לקורסים  פרונטליים. אם אתם מעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית מהירה קורסי אונליין עשויים לסכם במספר חודשים מסלול לימודים שאורך לפעמים מספר שנים. חשוב לשים לב שקורסי אונליין דורשים תרגול עצמי. פרט לשעות הלימוד שמוגדרות בקורס יהיה עליכם ליישם את החומר שנלמד. קורס אונליין מתאים לבעלי משמעת עצמית שמסוגלים לנהל את עצמם ולהתמיד.

האם תוכל הלימודים אכן איכותי כמו בקורסים רגילים?

קורסי אונליין נוטים להיות עדכניים וממוקדים יותר בהשוואה לקורסים רגילים. תכני הלימוד עוברים ריענון במטרה להדגיש את העיקר. כל עוד בחרתם נכון בגורם מקצועי התכנים בקורסים שמועברים אונליין יהיו טובים ואיכותיים לא פחות מתכנים שמועברים בקורסים רגילים. חשוב לוודא שהקורס כולל תמיכה מקצועית וליווי במהלך התרגולים. שימו לב שלא כל הקורסים כוללים גם מענה לשאלות. 

למי מתאימים קורסי אונליין?

ההרשמה אל קורסי אונליין נפוצה היום בקרב צעירים בגילאי 20 עד 35, אך ישנה התעוררות גם בקרב קהל יעד מבוגר יותר. קורס אונליין יהיה ללא כל ספק נוח יותר בהשוואה לקורס פרונטלי שדורש מכם לצאת מהבית. בחירה בקורס אונליין מאפשרת חיסכון בעלויות של נסיעות, חוסכת את הצורך להתעורר מוקדם ולצאת מהבית. השיעורים בקורסי האונליין ניתנים ברובם לצפייה חוזרת (מוקלטים). 

קיימים סטודנטים רבים שמפיקים ערך רב מלימודי אונליין ומצליחים לנצל לטובתם את כל היתרונות. אל מולם, סטודנטים אחרים לא מצליחים להתמיד ולהתקדם בחומר ללא ליווי פרונטלי צמוד. ישנה מגמה של מעבר ללימודי אונליין כך שגם בקורסים פרונטליים רגילים התכנים מועברים בחלקם אונליין. 

השתתפות בקורס בישראל בעודכם בחו"ל

אם אתם מתגוררים באזור המרכז תוכלו ליהנות משפע של קורסים וממיטב מוסדות הלימוד. מבחר הקורסים שמוצע לתושבי הפריפריה מצומצם. הרשמה אל קורס אונליין מבטלת את התלות הגיאוגרפית ומאפשרת הרשמה אל הקורס מכל מקום בארץ או בחו"ל. כל מה שצריך בשביל להירשם אל קורס אונליין זה חיבור אינטרנט מהיר. אין צורך בהוצאות נסיעה או חנייה. אתם לומדים מקצוע מבוקש מבלי לצאת מהבית. מיקום גיאוגרפי אינו מהווה עוד מגבלה. 

ללמוד בקצב שלך בכל שעה

תכני הלימודים בקורסי אונליין זמינים 24 שעות ביממה. אתם מחליטים האם ללמוד בשעות הבוקר המוקדמות, הצהריים, הערב או הלילה. ניתן לשלב בקלות את ההשתתפות בקורס עם עבודה במשרה מלאה, לימודים אקדמאים או גידול ילדים. קורס אונליין יהיה פתרון נהדר להכשרה מקצועית בעבור סטודנטים, אימהות, הסבה מקצועית וגם גמלאים. אם נאלצתם לוותר על קורס כלשהו רק בגלל שהוא מועבר בשעות לא נוחות בעבורכם – כיום כבר לא צריך לוותר. אתם בוחרים בעצמכם את שעות הלימוד שלכם בהתאם לשעות בהן אתם ערניים. 

יתרונות של קורס אונלייןיתרונות של קורס אונליין

  1. מסלול לימודים קצר ומהיר 
  2. תוכן עדכני ממוקד שמתמקד בעיקר בפרקטיקה
  3. אין הוצאות נסיעה
  4. בחירת קורס ללא תלות במיקום גיאוגרפי
  5. לימוד בשעות שנוחות לכם
  6. מחירים אטרקטיביים

 

תוכן עניינים