מכללת פרקטיקיו

תוכן עניינים

כולנו חיים בעידן הדיגיטל. עידן של כאן ועכשיו, עידן של אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות, עידן של הייטק. אם אתם רוצים או אפילו שואפים להשתלב בתעשייה, מכללת פרקטיקיו יכולה להוות עבורכם בסיס טוב להמשך. המכללה מציעה מגוון של מסלולים לצד הכשרות מקצועיות ומנוהלת על ידי יונתן רבזין. המכללה פועלת בהסמכת חברות עם שמות בינלאומיים כמו צ‘ק פוינט ומייקרוסטפט. המכללה מנוהלת על ידי משרד התמ“ת ונחשבת לאחד המרכבים המובילים בישראל בתחום ההייטק. המכללה מכשירה את הסטודנטים בקורסים מגוונים בתחומי הניהול רשתות ואבטחת המידע.

מה מיוחד במסלולים של מכללת פרקטיקיו?

מטרת העל של המכללה היא להעניק לסטודנטים מגוון של הכשרות פרקטיות המבוססות על שיטת לימוד הדרגתית. המכללה מאפשרת לסטודנטים להתנסות עלמכללת פרקטיקיו מציעה לקהל הסטודנטים שלה את אחד מקורסי ניהול רשתות המתקדמים והמובילים בישראל בו יוכשרו מנהלי רשתות שיוכלו להשתלב במעגל העבודה. גבי השרתים שלה בכדי שיוכלו לאורך כל הקורסים לתרגל את החומר הנלמד במהלך השיעורים בצורה מעשית ופרקטית, בכדי שיוכלו כמה שיותר מהר להשתלב בתעשייה ולמצוא עבודה בתחום. בנוסף, צוות המכללה מספק לסטודנטים מגוון עצום של תרגילים אותם ניסחו המרצים המומחים תוך עידוד לקחת חלק בחומרים מקצועיים הנמצאים על גבי סרטוני וידיאו בהם מוצגים פתרונות מלאים של כל התרגילים. המכללה מספקת ספרי לימוד של חברת מייקרוסופט במטרה להנגיש את החומר לסטודנטים בצורה הטובה ביותר.

אילו סוגים של מסלולי לימוד יש במכללת פרקטיקיו?

המכללה מאפשר להשתלב בקורסים השונים באחד מתוך שני הסניפים שלה: ראשון לציון או נתיבות והיא מציעה לסטודנטים שלה מגוון של קורסים מעולים ומקיפים בתחום של ניהול מערכות מחשבים ואבטחת מידע.

  • קורס ניהול רשתות מורחב – MCITP Expert- הקורס מבוסס על תחום של ניהול רשתות והוא מספק לסטודנטים ידע מקיף ומאוד מקצועי בתחום של מסד נתונים ההכשרה של חברת מיקרוסטפט עם הסמכה של רשמית של חברת סיסקו ויש גם הכשרה נוספת של חברת צ‘ק פוינט. קורס ניהול רשתות  נמשך 700 שעות אקדמאיות במשך שנה וחצי והעלות שלו היא 8,000 ש“ח.
  • קורס טכנאי חומרה – מדובר בקורס המשלב בין מגוון תחומים ביניהם מערכות הפעלה, רשתות ווירטואליות, תקלות חומרה ומבוסס על המערכת של ווינדוס 7 ולינוקס. הקורס מעביר ידע פרקטי לסטודנטים שיוכלו לאחר סיום הכשרה לתת מענה מלא לתקלות במחשבים. הקורס נפרס על פני 100 שנות לימוד, סך הכל 3 חודשים והמחיר של הוא 4,000 ש“ח.
  • קורס ניהול רשתות – מכללת פרקטיקיו מציעה לקהל הסטודנטים שלה את אחד מקורסי ניהול רשתות המתקדמים והמובילים בישראל בו יוכשרו מנהלי רשתות שיוכלו להשתלב במעגל העבודה. הקורס מספק ידע מקיף ויסודי בתחום וכולל בתוכו ניהול מערכות דואר אלקטרוניים, מערכות אבטחה ועוד. הקורס נמשך 6 חודשים ונפרד על פני 300 שעות לימוד. המחיר של הקורס הוא 8,000 ש“ח.
  • קורס CCNA של חברת CISCO – מדובר באחת החברות המובילות והגדולות בכל מה שקשור לתקשורת מחשבים. הבוגרים של הקורס זוכים לרמת ביקוש מאוד גבוהה ויש דרישה לעובדים שמסיימים את הקורס הזה. המסלול מספק לסטודנטים את כל הידע לו הם זקוקים בכדי להשתלב בתחום. הקורס משתלב עם הכשרה של חברת צ‘ק פוינט והוא נפרד על 150 שעות אקדמאיותו ומחירו 6,000 ש“ח.
  • קורס DBA של מייקרוסופט– קורס מסד נתונים מכשיר את הסטודנטים להקים את מסד הנתונים – SQL ומאפשר להם לבצע התאמות לפי הצרכים של הארגון בו הם עובדים. בסיום הקורס התלמידים ניגשים למבחן חיצוני של מייקרוסופט. במהלך הקורס הסטודנטים לומדים כיצד לנהל ברמה סופר גבוהה את הנתונים בארגון. הקורס מתפרס על פני 100 שעות אקדמאיות ועלותו 4,000 ש“ח.
  • קורס שרתי דואר – הקורס מאפשר לסטודנטים להבין איך מנהלים שרתי דואר קיימים ולהקים שרתים חדשים. לאחר הקורס ידעו הסטודנטים איך להתמודד עם דואר ספאם, לבצע גיבויים ושחזורים מסוגים שונים. הקורס נפרס על 70 שעות לימוד ועלותו 3,000 ש“ח.

איך אבחר את המסלול המתאים לי במכללת פרקטיקיו?

את המסלול שהכי נכון לכם, כדאי לבחור לפי כמה קריטריונים. ראשית כל, עליכם לחשוב מה הידע הקיים שיש לכם, כיצד הוא משרת אתכם בתעשייה ואילו קורסים נוספים יכולים לשדרג אתכם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה כלכלית. לאחר מכן, חשוב לבחון את המסלולים השונים, להשוות ביניהם, לדבר עם אנשים שלקחו חלק במסלולים הללו, לבדוק המלצות, דרישות, עלויות ורק אז לקבל החלטה כמובן.

רוצים לקבל מידע נוסף על הקורסים והמסלולים של מכללת פרקטיקיו? דרך האתר לימודים אינדקס, תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בכדי לבחור את המלסול שהכי מתאים לכם. אנו עושים את כל המאמצים כדי להנגיש לקהל הגולשים שלנו את המידע המהימן והמקצועי ביותר כדי שתוכלו להתחיל לבנות לעצמכם את הקריירה ולעתיד טוב יותר. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונחזור אליכם במהרה עם מענה על כל השאלות.

גיל פנקו
גיל פנקו

אנו מתמקדים בפיתוח תכניות לימוד מקיפות ומעודכנות, המועברות על ידי מורים מנוסים ומומחים בתחומם. הלימודים במרכז שלנו מתאפיינים בשילוב של תיאוריה ופרקטיקה, כדי להבטיח שהסטודנטים יקבלו את הכלים הנדרשים להצלחה בשוק העבודה.

אהבתם? שתפו את המאמר!
073-3753289
רוצים ייעוץ והכוונה ללימודים ללא עלות? השאירו פרטים