לימוד שיווק

תוכן עניינים

לימוד שיווקלימוד שיווק

בעולם העסקי העכשווי ידע בשיווק הפך לגורם משמעותי והוא חיוני על מנת שמיזמים, ארגונים וסטארטפים יצליחו. על מנת להתחיל לעסוק בתחום מומלץ לקחת קורסים ייעודיים של לימודי תעודה. קורסים אלו יכירו לסטודנט את טכניקות הפרסום והמכירות ואיך ליישם את אותן טכניקות בפועל. יש סוגים שונים של קורסים ולימוד שיווק כמו למשל קורס שיווק באינטרנט, קורס שיווק ברשתות חברתיות, קורס שיווק ותוכן ועוד. 

הנושאים הנלמדים בקורסים אלו הם מהי מדיה חברתית ומהן הפלטפורמות הדיגיטליות הרלוונטיות. כמו כן, המשתתפים בקורס ילמדו כלים שונים לגבי שימור לקוחות, ניהול מכירות, איך ניתן לעקוב אחר פעילות הלקוחות ועוד. כל הכלים אשר נלמדים במסגרת הקורסים רלוונטית לנעשה כיום בשטח ולתחרותיות המתקיימת בענף זה .

התאמה לתחום לימוד שיווק

הקורס יכול לפנות למגוון רחב של אנשים. החל מעלי זיקה וקשר לעולם הפרסום ועד לאנשים אשר שולטים במרחב של עולם הרשתות החברתיות ויודעים מה מתרחש בעולם האונליין. במקביל, מתקיימים גם קורסים אשר יכולים להוות את הצעד הראשון לחסרי ניסיון בתחום אך מעוניינים לפתח קריירה בעולם הפרסום. כמו כן, קיימים קורסים אשר מיועדים לאנשים כבר עובדים בעולם הפרסום אך מעוניינים לפתח את סל הכלים המקצועי שלהם ולהשאר מעודכנים כל הזמן.

תחום נוסף שהחל להתפתח לאחרונה הוא שיווק בינלאומי אשר עיקר המטרה היא לאפשר לחברות ישראליות כלים מעשיים על מנת לייצא את מוצריהן וישרותיהן מסביב לעולם. שיווק בינלאומי חובק בתוכו כללי מיסוי ואפשרויות מימון בשוק הגלובלי.

תכנית לימודים לימוד שיווקתכנית לימודים לימוד שיווק

במהלך הלימודים המשתתפים ילמדו לבנות תכנית עסקית על פי מחקרי שוק וכן לגבש מדיניות אסטרטגיה שיווקית. בנוסף, ילמדו דרכים לניהול שיחות ומכירה וכמובן שירות לקוחות. ישנם קורסים שאף עוסקים בכלים נוספים מעולם הפרסום ויחסי הציבור ובדרך כלל ינגעו בנושאים כמו תכנון מסיבת עיתונאים, כתיבת הודעה לתקשורת ועוד.

תחום אחר בקורסי השיווק מתמקד בשיווק באינטרנט. בקורס זה ההתמקדות היא בעיקר בדרך שבה בעלי עסקים יכולים לגרום לעסקיהם להפוך לחלק משמעותי יותר בתודעת הקהל.  התחומים בהם יעסקו בקורסים אלו ינגעו בדרכים לפרסם ולקדם מותג קיים, איך ליצור באזז ברשת וכיצד ניתן להגדיל את נפח מכירות האונליין. 

נושאי לימוד לימוד שיווק

להלן חלק מן הנושאים שהינם חלק מסילאבוס של רוב קורסי השיווק:

  1. קידום מכירות
  2. שיווק בפייסבוק
  3. ניהול משא ומתן
  4. שיווק שותפים
  5. פרסום באינסטגרם
  6. ניהול קמפיים פרסומי
  7. גוגל אנליט

ועוד ועוד.

מהו היקף התוכנית?

מאחר וקיימים מגוון של קורסי שיווק ישנם גם מגוון של היקפים של קורסים. בדרך כלל, רוב הקורסים הם בין מספר חודשים לשנה של למידה. ניתן לחפש גם הכשרות ארוכות יותר או קצרות יותר על פי הצרכים.

מהם תנאי הקבלה?

ברוב רובם של הקורסים המשתתפים צריכים להגיע לראיון אישי ובחלקם אף להציג אישור לגבי 12 שנות לימוד. קורסים אחרים דורשים הצגת תעודת בגרות וישנם אף קורסים אשר דורשים הצגה של אישור למידה לתואר.

מהם אפשרויות התעסוקה והשכר?

בוגרי קורס שיווק אשר יצליחו ויעמדו בדרישות הלימודיות של הקורס יוכלו להשתלב לעבוד בחברות שונות, במשרדי פרסום, משרדי מכירות, עסקים ציבוריים, משרדי יחסי ציבור ואף יוכלו לפתוח עסק עצמאי בתחום. בוגרי הקורס יוכלו למנף את הידע הרב אותו צברו במהלך הקורס ולהתקדם אט אט בסולם הדרגות בחברות בהן יעבדו. עובד שיווק מתחיל יכול להשתכר כ-6500 ש"ח בתחילת דרכו וכמובן שככל שיצבור ניסיון ויתקדם בסולם הדרגות השכר יעלה בהתאם. 

העלויות של קורס שיווקמהן העלויות של קורס שיווק?

מחירי קורסי השיווק יכולים להשתנות מאוד בין אחד למשנהו. המחיר תלוי בהיקף הקורס ובאורכו. ככל שהמידע הנלמד הוא נרחב יותר והקורס ארוך יותר כך גם המחיר יגדל בהתאמה.קורסים מקיפים שאורכים זמן רב יעלו בין 13500-16000ש"ח ואילו בקורסים קצרים יותר המחיר יצנח לכ-1000-5000 ש"ח אך יש לזכור כי קורסים אלו פחות מקיפים.

איך בוחרים לימוד שיווק שיתאים לכם ולצרכים שלכם?

לפני שאתם בוחרים קורס כזה או אחר, עליכם לבדוק היטב את התכנים של הקורס, מי מעביר את הקורס וכמה זמן הוא נמשך, איפה הקורס מועבר, האם ברשת האינטרנט בצורה פרונטלית או בזום ולוודא שהקורס מתאים לכם ויעניק לכם את המטרות העתידיות שלכם מבחינת הקריירה שאליה אתם מכוונים. 

רוצים לקבל מידע נוסף על לימוד שיווק? דרך האתר Limudim index תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לכם על לימוד שיווק. הקורס יפתח לכם דלתות ואפיקים חדשים ויתן לכם המון כלים ומיומנויות, לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים. בין אם יש לכם חנות אינטרנטית, סטארטאפ הנמצא בתחילת דרכו, אתם עוסקים בתחום האופנה או העיצוב, לימודי שיווק מתאימים לכולם ונותנים המון לכל אחד שנמצא בעידן הדיגיטלי בו אנחנו נמצאים. למידע נוסף השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה

גיל פנקו
גיל פנקו

אנו מתמקדים בפיתוח תכניות לימוד מקיפות ומעודכנות, המועברות על ידי מורים מנוסים ומומחים בתחומם. הלימודים במרכז שלנו מתאפיינים בשילוב של תיאוריה ופרקטיקה, כדי להבטיח שהסטודנטים יקבלו את הכלים הנדרשים להצלחה בשוק העבודה.

אהבתם? שתפו את המאמר!
073-3753289
רוצים ייעוץ והכוונה ללימודים ללא עלות? השאירו פרטים