קורס נומרולוגיה: להעביר את האהבה למספרים למקצוע

אנשים רבים מוצאים את עצמם מביטים בשעון כמעט באותה שעה מדי יום, מופתעים כשהם פוגשים לעתים קרובות אנשים שנולדו באותו יום בחודש, או מבינים רצפים של מספרים שמופיעים בפניהם במקומות הכי לא צפויים. אלו הכוחות האזוטריים של המספרים, שנלמדים במהלך קורס נומרולוגיה, המחקר המיסטי של ספרות שמצפה לכם, ועד הרבה יותר.

מהי נומרולוגיה?

נומרולוגיה היא חוכמה עתיקה ששואבת משמעות מספרות שונות, שילובי מספרים, אותיות וסמלים בחיים. ענףקורס נומרולוגיה עוסק במחקר של מספרים שמסייעים להבין את הנסיבות והסביבה פופולרי זה של מדע הנסתר מסייע להתחברות לדפוסים הנסתרים של היקום ולחשוף את האמת של הקיום על פני כדור הארץ.

במילים פשוטות, קורס נומרולוגיה עוסק במחקר של מספרים שמסייעים להבין את הנסיבות והסביבה. נומרולוגיה נחשבת כשפה אוניברסלית של מספרים.

מציאת המשמעות במספרים

נומרולוגיה מסייעת לתפיסת היקום כמערכת שברגע שהתפרקה, מספקת את היסודות הבסיסיים, שהם מספרים. ניתן לנצל את המספרים האלו כדי לקבל תובנות על העולם מסביב ועל האני העמוק כפרטים.

קורס נומרולוגיה מלמד שיטות שונות כמו הכרת מספר נתיב החיים שלכם, מספר מאסטר, מספר יום הולדת, מספר דחף נשמה, מספר ביטוי, מספר משאלת לב, ומספר אישיות, ועוד מספרים רבים שיש להם משמעות על מהלך החיים.

עם הכרת המספרים האלו באמצעות טכניקות נומרולוגיה, הם עובדים יחד ומתפרשים להבנת אירועים שונים בחיים.

הקשר בין תאריך הלידה לגרסה משופרת של העצמי

הרעיון מאחורי נומרולוגיה הוא שתאריך הלידה והשם משפיעים באופן משמעותי על הקוסמוס ועל חייכם. בשיטה זו,הרעיון מאחורי נומרולוגיה הוא שתאריך הלידה והשם משפיעים באופן משמעותי על הקוסמוס ועל חייכם קיימים עומקים גדולים שקשורים למספרים הפשוטים האלו וצריך להכיר את הטכניקות של הנומרולוגיה על מנת להחזיק טוב יותר בעתיד ולהופיע כגרסה משופרת של עצמכם.

אין צורך להיות גאונים במתמטיקה כדי ללמוד קורס נומרולוגיה. ניתן לפענח את התכונות המיסטיות של מספרים באמצעות עט, נייר וכמה חישובים אריתמטיים פשוטים. עם התקדמות הטכנולוגיה, אפילו תוכנת נומרולוגיה מסייעת מאוד אם נתקלים בקושי בחישובים.

קורס נומרולוגיה במרכז הדרכה

מרכז הדרכה מציע קורסים במספר ענפים של תורת הנסתר באמצעות מדיום למידה מקוון, או בלימודים בכיתה. שיעורי קורס נומרולוגיה משגשגים על מנת לוודא חלקות ופשטות ולהפוך את הנושא לאינטראקטיבי. מרכז ההדרכה מציע, בין היתר, גם קורסים בנושאי אסטרולוגיה, ואטסו, כף היד, וקריאת קלפי טארוט.

קורס נומרולוגיה מועבר על ידי מיטב הנומרולוגים ואנשי המקצוע בתחומים הנלווים, ולכל אחד מהם יש ניסיון של כמה עשורים. הם המאסטרים של המקצועות שלהם והם מתרגלים פעילים ומלמדים קבוצות רבות. הגישה המעשית שלהם מספקת יתרון נוסף להוראה, שכן כאשר תיאוריה משלבת תרגולים מעשיים, התוצאות תמיד מדהימות!

תוכנית קורס נומרולוגיה

קורס נומרולוגיה מועבר על ידי אנשי מקצוע בכירים ומוסמכים בתחום, שהוכשרו רשמית לסייע לאנשים לשאוף ליצורקורס נומרולוגיה מועבר על ידי אנשי מקצוע בכירים ומוסמכים בתחום מודעות לגבי מדע חלופי אצל אוהבי הנסתר. ולחנך את התלמידים על החוכמה העתיקה של הנומרולוגיה

מחירון קורס נומרולוגיה

עלות קורס נומרולוגיה משתנה בהתאם לתנאים השונים של מרכזי ההדרכות השונים. ברוב המקרים, ניתן למצוא קורס בעלויות הבאות:

קורס מבוא לנומרולוגיה: 2,700 ₪.

קורס בסיסי שכולל לימודי תוכנת נומרולוגיה: בין 2,700 ₪ ל-3,600 ₪.

קורס למתקדמים: 6,300 ₪.

קורס נומרולוגיה להכשרה לעיסוק בתחום, שמיועד לבוגרי הקורסים הקודמים: 4,500 ₪.

בשורה התחתונה, קורס נומרולוגיה שם סוף לתקיעות בחיים

קורס נומרולוגיה זמין ברמות לימוד שונות של שיעורים מעמיקים שכוללים את לימוד יסודות הנומרולוגיה, יסודות המיסטיקה, המסתורין שמאחורי המספרים, וספרות מקצועית. הלימודים מתאימים לכל אדם שמעוניין להבין את השפעת היקום על חייו, או לעסוק בתחום.

הקורסים מועברים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום, והם מובילים למיגור תופעת הספקנות, התקיעות בחיים, ההתלבטויות, וחוסר הביטחון.

איך בוחרים מסלול נומרולוגיה מתאים?

יש כמה דברים שכדאי ורצוי לבדוק לפני שבוחרים מסלול כזה או אחר. הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק הוא רמת המקצועיות של המסלול. איך בודקים את זה? לפי המלצות של אנשים שכבר עשו את הקורס או נמצאים ממש בתוך הקורס ולומדים את החומר, לפי השם והמוניטין שיש לקורס. תוכלו לנסות לדבר עם אנשים שאתם מכירים או להצטרף לקבוצות רלוונטיות בפייסבוק, להשוות בין קורסים ורק אז לקבל החלטה. שווה לבדוק היטב מי המרצים של הקורס, אילו תכנים מועברים בקורס, מה הידע שתקבלו בסיום הקורס ואיך זה יעזור לכם לפתח את עצמכם בתחום הנומרולוגיה. בדקו עלויות, מטלות לפני ובמהלך הקורס ורק אז קבלו החלטה לגבי המסלול שהכי מתאים לכם.

רוצים לקבל מידע נוסף על קורס נומרולוגיה? לא בטוחים איזה קורס או איזה מסלול הוא המתאים לכם ביותר? דרך האתר לימודים אינדקס, תוכלו להתרשם ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי לבצע את ההחלטה שהכי נכונה עבורכם ועבור העתיד המקצועי שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים האישיים שלכם כמו שם, שם משפחה, טלפון ואימייל. נציג מטעמנו יחזור אליכם עם מענה מלא כל כל השאלות שלכם.

תוכן עניינים