קורס מיזוג אוויר

קורס מיזוג אוויר הוא קורס אשר מכשיר את תלמידיו בכל הנוגע להתקנת מזגן וטיפול שוטף בתקלות. מדובר על תוכנית מסודרת אשר הנוגעת לכל מקצועות הקירור ומיזוג אוויר. ההכשרה אותה אתם מקבלים משתנה בהתאם לידע הקודם שלכם. קורס מיזוג אוויר יכול לשלב אתכם בעבודות שונות הקשורות לטכנאות מזגנים ועוד. כאשר מדובר על עבודה באופן פרטי ניתן יהיה להרוויח לא מעט כסף. הקורס אינו נוגע רק למזגנים אלא לכל מתקני קירור ומיזוג אוויר ובנוסף טיפול בחומרי קירור דליקים ונפיצים.

מה קורה בקורס מיזוג אוויר?

קורס מיזוג אוויר מכשיר את התלמידים באמצעות תוכנית עבודה מסודרת המחולקת לשלושה דרגים. הדרג הראשונהמה המיומנויות שרוכשים בקורס מיזוג אוויר נוגע ללימודים עד תפוקת קירור של 18 קילו וואט. הדרג השני נוגע ללימודים עד תפוקת קירור של 70 קילו וואט. הדרג השלישי הוא ללא הגבלה בעוצמת הקילו וואט. כדי לבחור בדרג המתאים לכם עליכם להיות בעלי הכשרה כלשהי או להתחיל מהדרג הראשון. בתום הקורס תקבלו רישיון לעבוד במקצוע ובפרט בשירותי קירור ומיזוג אוויר. הקורסים מתחלקים לאלו שיש להם הכשרה כלשהי בקירור ומיזוג, בין אם מדובר על תעודת חשמלאי או רקע כלשהו ובין אם מדובר על דרג קודם. והחלק השני של הקורס נוגע לאלו שאין להם ניסיון בכלל. המטרה בסוף היא שכל תלמיד שמסיים את ההכשרה עושה מבחן המפוקח על ידי הרשויות. מי שעובר את המבחן יקבל את הרישיון המיוחל. כחלק מהמבחן יהיה גם חלקים הקשורים במקצועות החשמל ולא ניתן לקבל פטור על כך. יש לא מעט בעלי מקצוע שהם חשמלאים במקורם אך רוצים להרחיב את הידע שלהם ואת אפשרויות התעסוקה ולכן הם מקבלים גם הכשרה של קורס מיזוג אוויר.

ההכשרה אינה נוגעת רק ליסודות המקצוע אלא גם למתן שירות איכותי ללקוח, הבנה שיש לא מעט תקלות שלמעשה הן קריאות שווא. המטרה היא לאתר את קריאות השווא ולהעניק שירות מקצועי ללקוח כבר בשיחת הקריאה. יש הרבה דברים שניסיון מעניק לנו, אנחנו רוצים לתת לכם טיפים רבים שאנשי המקצוע חוו על בשרם ויכולים לחסוך לא מעט כסף וזמן.

בירוקרטיה

מה הביורוקרטיה שיש לעבור על מנת להתקבל לקורס מיזוג אווירכדי שתוכלו להשתתף בקורס עליכם לעבור את ועדת הקבלה ולהיות בעלי 10 שנות לימוד. כחלק מהקורס אתם תעברו מבחן עיוני ומעשי. בשביל לקבל את התעודה עליכם לקבל ציון עובר 60 בבחינה העיונית דרג 1. במבחן המעשי עליכם גם לקבל ציון 60 לפחות. בכדי להכין אתכם לקורס תעברו גם בחינות פנימיות לפני הבחינות החיצוניות בנושאים שונים ובין היתר גם בנושאים שיכולים להיות מאוד חשובים כמו עבודה בגובה, עזרה ראשונה ובטיחות באש. אם עברתם את המבחן תקבלו תעודת גמר של קורס מיזוג אוויר דרג 1. משך זמן הלימודים הוא כ-290 שעות, כ-120 שעות מעשיות. בקורס תלמדו את תורת החשמל, מכונות חשמל, מתמטיקה, אלקטרוניקה, מתקני חשמל ורשת, קירור ומיזוג אוויר, חשמל עבודה מעשית, קירור ומיזוג אוויר באופן מעשי.

כמה עולה קורס טכנאי מזגנים והאם כדי ללמוד?

המחיר אותו תשלמו עבור קורס מיזוג אוויר משתנה בהתאם למוסד הלימודים ובהתאם לדרג אותו אתםמה המחיר המקובל לקורס מיזוג אוויר צריכים לעבור. כאשר מדובר על חיילים משוחררים חשוב לדעת שאתם יכולים לשלם על הקורס בעזרת הפיקדון הצבאי שלכם. כדי לוודא את המחיר הסופי עליכם ליצור קשר עם מוסד הלימודים בו בחרתם לעבור את ההכשרה. בדרך כלל המחירים עבור קורס מיזוג אוויר נעים בין 8,000 ש"ח ועד 12,500 ש"ח. הקורסים נפתחים מספר פעמים בשנה, צרו קשר עם מוסד הלימודים כדי לדעת מהו התאריך הקרוב ביותר לפתיחה והאם ההרשמה עדיין פתוחה.

המחיר הוא בעל פער גדול מכיוון שזה נוגע לכל האפשרויות שיש ללקוח. המחיר הנמוך ביותר יהיה עבור לימודי ערב אשר משתנים בהתאם לאילוצים של התלמידים. המחיר הממוצע יהיה עבור לימוד מספר פעמים בשבוע בבוקר. מקומות רבים מציעים לכם ללמוד מספר ימים בשבוע ובחלק מן הימים לעבוד במקצוע בעבודות מטעם מוסד הלימודים. יש לכם אפשרות גם ללימודים פרטניים במחיר הגבוה ביותר.

אם אתם עדיין מתלבטים אם להירשם לקורס או לא חשוב שתדעו כמה יתרונות הקורס הזה מעניק לכם.
קורס מיזוג אוויר פותח לכל דלתות רבות לחברות גדולות שמה תוכלו לשמש כטכנאים ולקבל משכורת קבועה, פנסיה וכל ההטבות השונות. התגמול עבור העבודה הזאת הינו גבוה מכיוון שמדובר על עבודה פיזית שלא תמיד פשוטה. נציין גם שהמקצוע מאוד מבוקש ולכן התחרות גדלה בכל שנה. אם אתם מרגישים שיש לכם את הידע המתאים, את הכישרון ואת האפשרות לפתח את המקצוע הזה אתם יכולים להרוויח לא מעט כסף. מקצועות מיזוג אוויר נוגעים להרבה רבדים בבית ובמשרד, ברגע שאתם עובדים באופן פרטי אתם יכולים לבנות לעצמכם מוניטין טוב ובכך לקבל הרבה עבודות. מוטב לציין, על מנת שתוכלו לעבוד באופן פרטי עליכם להיות בעלי ניסיון של לפחות שנתיים בעבודה מסודרת.

תוכן עניינים