סקירת קורס בניית ציפורניים בצפון

תוכנית קורס בניית ציפורניים בצפון פתוחה לבוגרות תיכון וניתן למצוא אותה בבית ספר לקוסמטיקה, ובמכללה טכנית. בנוסף המסלול מתאים גם לנערות אחרי צבא, נשים שרוצות לעשות שינוי קריירה ומחפשות מקצוע מעניין, משתלם כלכלית וכזה שתמיד יש בו תעסוקה ושכר הוגן. למעשה,  אורכה של תוכנית הלימודים משתנה לפי מספר שעות ההכשרה הנדרשות אבל בדרך כלל הקורס נמשך כשלושה חודשים עד חצי שנה. כמעט כל תוכניות הלימודים כוללות הן הרצאות בכיתה והן הדרכה מעשית.

אנשי מקצוע מנוסים בתחום יודעים שהשיטות והטכנולוגיות של שירותי בניית ציפורניים השתנו באופן משמעותי בשנים האחרונות. טיפול היופי השתפר בהתאמה מלאה למגמות מראה טבעי ולבקשות הלקוחות.

מאפייני קורס בניית ציפורניים בצפון

טכניקות של תיקונים עדינים לציפורניים, וטרנספורמציה בלתי מורגשת, כלומר, השגת תוצאות של מראה טבעי לציפורניים מלאכותיות, הן חלק מטכניקות שנלמדות במהלך קורס בניית ציפורניים בצפון. הנה כמה מושגים נפוציםחלק מטכניקות שנלמדות במהלך קורס בניית ציפורניים בצפון שנלמדים בתוכנית קורס בניית ציפורניים בצפון:

 • יסודות טיפוח ובריאות הציפורניים.
 • בטיחות ושיטות עבודה מומלצות לטיפול בציפורניים.
 • אנטומיה ופיזיולוגיה של מבנה הציפורניים.
 • טכניקות מתקדמות של טיפולי מניקור ופדיקור.
 • יסודות תעשיית הסלון והיופי ושיטות טיפול עדכניות.
 • טכנולוגיית חדשו של טיפוח ציפורניים.

עד סוף קורס בניית ציפורניים בצפון, התלמידות מוכנות להתחיל את הקריירה שלהן במונחים של ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות. הקורס מספק לכן סט מלא של כלים מקצועיים הכלולים במחיר הקורס. כל בוגרת מצליחה מקבלת תעודת הסמכה לעיסוק בתחום.

אילו אפשרויות תעסוקה ייפתחו בפניי בסיום קורס בניית ציפורניים בצפון?

בעיקרון בסיום הקורס יש לך 3 אפשרויות. אפשרות אחת היא להמשיך לקורסים נוספים בתחום כמו למשל קורסיתוכנית קורס בניית ציפורניים בצפון פתוחה לבוגרות תיכון וניתן למצוא אותה בבית ספר לקוסמטיקה מניקור, פדיקור, קורסי ביוטי מסוגים שונים וכך בעצם לצאת לשוק העבודה עם ארגז כלים מגוון שיאפשר לך יותר אפשרויות תעסוקה וגם יגדיל לך את מעגל הלקוחות שלך. אופציה נוספת היא קודם כל לצבור ניסיון בחוץ. כלומר, עלייך לחפש עבודה בתחום למשל במכוני קוסמטיקה או מכוני ”מני פדי“, לקבל אלייך לקוחות וכך בעצם לבנות לעצמך שם ומוניטין דרך אותו קהל לקוחות שמגיע למקום הזה. ניתן גם לשלב את המשרות מהסוג הזה עם לימודים ואז לצאת ללמוד קורסים נוספים כמו איפור קבוע, עיצוב גבות, מיקרובליידינג ועוד. אופציה נוספת היא לפתוח מקום משל עצמך ולהתחיל לקבל אליו לקוחות במחירים משתלמים במיוחד. לאט לאט תוכלי לצאת לקורסים והכשרות נוספות, להעשיר את הידע שלך ולהרוויח כסף ממש טוב.

קורס מבוא לטכנולוגיית ציפורניים

קורס בניית ציפורניים בצפון מאפשר לתלמידות לעסוק בתחום. הן משתמשות בהגדרות סלון מדומה על מנת לתרגל טכניקות על ידיים מלאכותיות ודוגמניות אמיתיות.

התלמידות לומדות את יסודות הפיזיולוגיה של היד והזרוע וכן הפרעות ומחלות עור, בטיחות, תברואה ותקשורת. התלמידות עשויות ללמוד את האופן בו יש להשתמש בשמן חם, בציפורניים מלאכותיות או בהליכי ספא.

קורס טכנולוגיה ברמה בינונית

בהמשך לתוכנית קורס בניית ציפורניים בצפון, התלמידות משתמשות רק בדוגמניות אמיתיות ללימוד אומנות הציפורניים, ציפורניים מלאכותיות ולק ג'ל.

בקורס זה, התלמידות לומדות תיקון ציפורניים וכן הסרה נכונה ומילוי ציפורניים מלאכותיות מאקריליק וג'ל.

קורס מניקור ופדיקור

תלמידות קורס בניית ציפורניים בצפון לומדות גם את האנטומיה של הידיים והרגליים. נהלי בטיחות ותברואה נלמדיםתלמידות קורס בניית ציפורניים בצפון לומדות גם את האנטומיה של הידיים והרגליים. לעומק, כולל זיהוי לקוחות שיש לשלוח לרופא עור. נושאים נוספים שנלמדים כוללים הפרעות עור, כימיה של מוצרי ציפורניים וטכניקות מניקור ופדיקור.

קורס הכשרה לפתיחת סלון יופי

קורס בניית ציפורניים בצפון מיועד לתלמידים שמעוניינים לנהל סלון משלהם. הקורס סוקר התנהגות נאותה, תקשורת וכישורים עסקיים עבור ניהול וקמעונאות ספא וסלון.

התלמידים לומדים את האופן בו יש להשיג ולתחזק לקוחות סלון, לעבוד בדלפק הקבלה ולקבוע פגישות. ערבוב ואחסון נכון של כימיקלים לסלון הם גם חלק מתוכנית הלימודים של קורס פתיחת סלון יופי.

קורס טכניקות מתקדמות

קורס בניית ציפורניים בצפון מלמד טכניקות מתקדמות לקראת סוף תוכנית הלימודים לתעודה, ומכסה טכניקות משלימות וברמה גבוהה של מניקור ופדיקור, כמו טיפולי שעוות, ארומתרפיה ורפלקסולוגיה.

בחלק מתוכניות הלימודים, התלמידות לומדות את האופן בו ניתן לבנות ציפורניים מלאכותיות בגישה אמנותית ומתקדמת.

עלות קורס בניית ציפורניים בצפון

עלות קורס בניית ציפורניים בצפון נעה בין 1,500 ₪ ל-4,500 ₪, בהתאם למרכז הלימודים, תכני הלימודים ומשך הקורס.

5 שאלות שחשוב לשאול בבחירת קורס בניית ציפורניים בצפון:

 1. בדקי אילו תכנים מועברים בקורס
 2. תשאלי מהן השיטות שבהן מלמדים לבנות ציפורניים בקורס
 3. באילו חומרים משתמשים?
 4. מי מעביר את הקורס?
 5. כמה פעמים בשבוע הקורס מועבר ולמשך כמה זמן?

רוצה לקבל מידע נוסף על קורס בניית ציפורניים בצפון? לא בטוחה באיזה מסלול כדאי לך להשתלב? דרך האתר לימודים אינדקס תוכלי לקבל את כל המידע הרלוונטי לך וכך לבחור את המסלול שמתאים לך ביותר. נישמח ללוות, לסייע ולייעץ לך בתהליך שלב אחר שלב. כל שעלייך לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלך אצלנו באתר ונחזור אליך במהרה.

תוכן עניינים