ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


 פושפין - המכינה לאמנות, עיצוב ואדריכלות


פושפין - מכינה לעיצוב ואמנות, לימודי עיצוב ואדריכלות נוסדה על ידי רוני אדרי ומיכל טמיר, בוגרי בצלאל, המרצים במוסדות הגבוהים לאמנות ועיצוב. המכינה של פושפין - המכינה לאמנות, עיצוב ואדריכלות מורכבת מצוות המרצים המקצועי והטוב ביותר בארץ.
עיצוב פנים, עיצוב גרפי, עיצוב מוצר, עיצוב אופנה, צילום, אנימציה, עיצוב תכשיטים, עיצוב אביזרים, סטודיו, תקשורת חזותית, ארכיטקטורה

פושפין - המכינה לאמנות, עיצוב ואדריכלות מיועדת למועמדים המעוניינים ללמוד: תקשורת חזותית [עיצוב גרפי], עיצוב תעשייתי, אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב קרמי, אמנות ועיצוב אביזרים/צורפות. במוסדות: בצלאל, שנקר, המכון הטכנולוגי בחולון, המכללה למינהל, אוניברסיטת ת"א, הטכניון, ויצו חיפה וכן מוסדות בחו"ל.

פושפין הוקמה על ידי שני בוגרי המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, המרצים כיום בתחום. עם הקמתה, הצטרף לפושפין צוות קבוע של מרצים מנוסים, בוגרי בצלאל ובתי הספר הגבוהים לעיצוב ואמנות בארץ, הפעילים בתחומי ההוראה, והעובדים בפועל כמעצבי מוצר, מעצבים גרפיים, יוצרי קומיקס, מעצבי פנים, אדריכלים ואמנים. כל המרצים לימדו ומלמדים בפועל במוסדות השונים בארץ [בצלאל, שנקר, המכון הטכנולוגי בחולון, קמרה אובסקורה, אסכולה מימד, ועוד] ומלווים אותנו מאז ההקמה.

ההיכרות האישית של סגל המרצים של פושפין עם האקדמיה, מאפשרת לנו לעזור לסטודנטים בבחירת המוסד המתאים להם ביותר – והמקצוע המתאים להם. השילוב בין ניסיון אקדמי למעשי, הוא שמבטיח את הצלחת הסטודנטים שלנו – השנה עברו 100% מבוגרי המכינה את שלב תיקי העבודות. פושפין מכינה כארבעה מחזורים בשנה, בכיתות קטנות של 15 סטודנטים לכל היותר בקבוצה, ובכל שיעור נוכחים לפחות שני מרצים מסגל ההוראה הקבוע, בנוסף למרצים אורחים.

במהלך שנות הלימודים באקדמיה, תרכשו ידע מקצועי רב, בין היתר בתוכנות המחשב הרלוונטיות לכל תחום, בעבודה עם מיכשור מקצועי, ביכולות רישום וכו'. אך בגיבוש תיק העבודות ובהכנה לתהליכי המיון החלק החשוב ביותר הוא פיתוח חשיבה יצירתית והענקת ביטוי ויזואלי לרעיון, לקונספט.

היחס האישי והאינטימיות יוצרים לסטודנטים חממה בה הם יכולים למצוא את החופש להשתחרר, ליצור, למצוא את השפה האישית ולגבש תיק עבודות אישי ואינדיוודואלי, שהוא אחד הדגשים הנבחנים בוועדות הקבלה של מוסדות העיצוב, בארץ ובעולם. החשיבה היצירתית היא מפתח הכניסה ללימודים. הדגש ששמים המרצים בפושפין על התכנים ועל העבודה האישית, יוצרים שילוב מנצח המקנה לסטודנטים יתרון משמעותי בתהליכי המיון.

חלק חשוב נוסף בתוכנית הלימודים בפושפין הוא ביקורים בסטודיואים והרצאות אורח של אנשי מקצוע כגון מעצבי תעשיה, אנימטורים, מאיירים, מעצבי אופנה, אדריכלים וכו'. מטרת הביקורים וההרצאות היא להדגים לסטודנטים באופן מוחשי וברור את תהליכי העבודה המעשיים ולאפשר להם ללמוד על אופי המקצועות הלכה למעשה, על מנת להקל על תהליך הבחירה במקצוע המתאים ביותר לכל סטודנט. בנוסף, יש הכנה לבחינות הפסיכוטכניות במכון הטכנוטלוגי בחולון ובשנקר ע"י מומחים בתחום. המכינה נמצאת בכיתת לימוד מרווחת הצמודה לגינה רחבה וחניה פרטית לרווחת תלמידי המכינה. המוסד מוכר לקבלת פיקדון ע"פ חוק קליטת חיילים משוחררים.


ייעוץ טלפוני ללימודים ואיתור מוסדות לימוד - השאר פרטים ונתקשר

שם: טלפון:
-
דוא"ל: כתובת:
הנני מאשר/ת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
רכבת ישראל
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved