ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


 אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למשפטים


הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה היא הפקולטה למשפטים הדינאמית והמתקדמת ביותר בישראל. בוגריה משלבים יכולת משפטית מעולה ומגוונת עם ידע בין-תחומי והשכלה כללית רחבה, התורמים להצלחה בעריכת הדין,בעסקים ובמינהל הציבורי.

המרצים בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה הם פורצי דרך ומובילים בתחומים חדשניים, ביניהם: משפט וטכנולוגיה [משפט ואינטרנט,משפטוביוטכנולוגיה, קניין רוחני, דיני תקשורת ויישוב סכסוכים וטכנולוגיה], משפט ורפואה, משפט ואמנויות [משפט וקולנוע,משפט וספרות], משפט וכלכלה ובחקר המשפט הציבורי והמשפט הפלילי. בנוסף לכך, מדי שנה מוצעים בפקולטה קורסים מרוכזים המועברים על ידי מרצים מעולים מחו'ל.

הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה גאה בהטרוגניות של הסטודנטים והמרצים בה, ברוח הקהילתית שלה, במעורבותה בחיי הציבור, הקהילה והחברה בישראל, בשלל האירועים המתקיימים במסגרתה מדי שנה, ובשיתוף הסטודנטים בוועדות הפקולטה ובהליכי קבלת ההחלטות בה.

סגל הפקולטה למשפטים הוא בעל מוניטין בינלאומי וכולל מומחיות ומומחים בתחומים החדשניים ביותר במחקר המשפטי, כמו גם בתחומים המסורתיים של המשפט.


ייעוץ טלפוני ללימודים ואיתור מוסדות לימוד - השאר פרטים ונתקשר

שם: טלפון:
-
דוא"ל: כתובת:
הנני מאשר/ת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
רכבת ישראל
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved