ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


 שערי משפט - תואר במשפטים


מכללת שערי משפט הינה מכללה אקדמית המתמחה בלימודי משפטים, ומעניקה לבוגריה תואר ראשון במשפטים [LL.B] המוכר ע'י המועצה להשכלה גבוהה, לצד נסיון מעשי וערכים מוספים, המאפשרים להם להפוך לעורכי דין מהשורה הראשונה.

במכללת שערי משפט הקורסים הפרקטיים מכינים אותך להתמחות ולעבודה למשל, הקורס הבלעדי: טיעון וחקירת עדים, שמיובא מאוניברסיטת הרווארד, מאפשר לך להתנסות בסימולציה של משפט אמיתי, עם עורכי דין מובילים מהשטח. הליווי האישי נמשך גם אחרי הלימודים, אל תוך הקריירה יש פה תחושה של חממה, ותמיד יש לאן לחזור. גם אם סיימת ללמוד, ואתר רוצה לשנות תחום, להחליף משרד או להתמקצע, תמיד ישמחו לעזור לך.


במכללת שערי משפט ניתן להתמחות במספר רב של תחומים: משפט אזרחי, דיני חוזים, משפט מסחרי, משפט בינ'ל פומבי, דיני נזיקין, דיני עונשין, תורת המשפט, משפט עברי, דיני קניין, משפט ציבורי ודיני משפחה. 


ייעוץ טלפוני ללימודים ואיתור מוסדות לימוד - השאר פרטים ונתקשר

שם: טלפון:
-
דוא"ל: כתובת:
הנני מאשר/ת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
דרושים
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
רכבת ישראל
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved