ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


תואר שני משפטים מבוקש בקרב עורכי דין ותורם לשיפור והעצמת הידע והמיומנויות שלהם בתחום עיסוקם. תואר שני נלמד במס' אוניברסיטאות , ומציע מגוון מסלולים והתמחויות אטרקטיביים , ביניהם, תואר שני במשפט במסלול משפט, היסטוריה ופילוסופיה, תואר שני במשפטים במסלול גישור, תואר שני משפטים לבוגרי כלכלה, תואר שני לבוגרי מדעי החברה ומסלולים רבים נוספים. כמו כן, לימודי תואר שני משפטים קיימים במסלול עם תיזה וגם במסלול ללא תיזה. יש לציים בנוסף כי חלק ממוסדות האקדמיים מאפשרים לבעלי תואר ראשון במקצועות אחרים שאינם משפטים להמשיך ללימודי תואר שני במשפטים המקנים השכלה משפטית רחבה ומעמיקה אך אינם מאפשרים לעסוק בעריכת דין.

בית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל בית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל
המסלול האקדמי המכללה למינהל היא המכללה הותיקה והגדולה בישראל עם כ-10,000 סטודנטים ולמעלה מ-23,000 בוגרים המובילים את המשק הישראלי. המסלול האקדמי המכללה למינהל שם את הסטודנט במרכז. ויותר מכך - הוא מחויב להצלחתו.

אוניברסיטת בר אילן - תואר במשפטים אוניברסיטת בר אילן - תואר במשפטים
הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן תחגוג השנה את שנתה הארבעים. הפקולטה בבר-אילן חותרת למצוינות במחקר ובהוראה. חברי הסגל האקדמי שלה נמנים על בכירי חוקרי המשפט בישראל ורבים מהם קנו שם עולמי כמובילים בתחומם.

אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למשפטים אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למשפטים
הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה היא הפקולטה למשפטים הדינאמית והמתקדמת ביותר בישראל. בוגריה משלבים יכולת משפטית מעולה ומגוונת עם ידע בין-תחומי והשכלה כללית רחבה, התורמים להצלחה בעריכת הדין,בעסקים ובמינהל הציבורי.

המרכז הבינתחומי הרצליה - תואר במשפטים המרכז הבינתחומי הרצליה - תואר במשפטים
בית ספר רדזינר למשפטים מציע מסלולי לימוד משולבים של משפט ועסקים או משפט וממשל. במסגרת לימודי משפט ועסקים בוחרים הסטודנטים בהתמחות במימון, בשיווק, במקרקעין או בטכנולוגיות המידע.

אוניברסיטת תל אביב - תואר שני במשפטים אוניברסיטת תל אביב - תואר שני במשפטים
המרכז ללימודי משפט מתקדמים מציע, לראשונה בישראל, תכנית לימוד לתלמידי מחקר בשלוש מסגרות: לימודים לקראת תואר שני עם תזה; לימודי תואר שלישי; ומסלול ישיר לתואר שלישי.

המכללה האקדמית נתניה - תואר במשפטים המכללה האקדמית נתניה - תואר במשפטים
בית-הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה הוקם בשנת תשנ'ו. מאז הקמתו התפתח מאוד, הן מבחינת מספר הסטודנטים, והן מבחינת כוחות ההוראה האיכותיים שנקלטו בו תוך פרק זמן קצר יחסית.          
עמוד 1 מתוך 1
יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש

דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
דרושים
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved