ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:

  לימודים  :  תואר ראשון במשפטים


לימודי תואר ראשון במשפטים מוצעים במגוון מכללות ואוניברסיטאות בארץ, והביקוש ללימודי תואר ראשון במשפטים גובר במרוצת הזמן. לימודי משפטים חושפים את הסטודנטים לעולם המושגים המשפטי, השיקולים המעצבים את פני המשפט , מטרות החוק והמשפט, שיטות המשפט, מערכות המשפט השונות ועוד . לימודי משפטים לתואר ראשון כוללים קורסים רבים ומרתקים, ביניהם, דיני חוזים, דיני קניין, דיני עבודה, דיני נזיקין , משפט ישראלי, משפט בינלאומי, משפט חוקתי, תורת המשפט ועוד. כאשר בתום לימודי משפטים ניגשים רוב הבוגרים לבחינת לשכת עורכי הדין במטרה לעסוק במקצוע עריכת דין.

המכללה האקדמית ספיר - לימודי משפטים המכללה האקדמית ספיר - לימודי משפטים
בית הספר למשפטים הפועל במסגרת המכללה האקדמית ספיר מכשיר משפטנים בעלי ידע משפטי רחב בתחומי הפוליטיקה, התקשורת, המשפט הפוליטי והחברתי, ומתמקד בנוסף גם במשפט פלילי וציבורי.

המרכז האקדמי כרמל המרכז האקדמי כרמל
המרכז האקדמי כרמל, הוא מוסד להשכלה גבוהה שהוקם על מנת לתת מענה לצורך הגדול ללימודים אקדמיים ברמה גבוהה באזור הצפון. המרכז האקדמי כרמל מעניק תואר ראשון LL.B במשפטים, B.A במנהל ציבורי, B.A כלכלה ותואר ראשון B.A במנהל עסקים.

המכללה האקדמית צפת המכללה האקדמית צפת
המכללה האקדמית צפת היא מכללה הפועלת בעיר צפת כ-30 שנה ומשלבת לימודים אקדמיים יחד עם מסורת. התארים במכללה האקדמית צפת ניתנים בחסות האקדמית של אוניברסיטת בר אילן.

בית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל בית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל
המסלול האקדמי המכללה למינהל היא המכללה הותיקה והגדולה בישראל עם כ-10,000 סטודנטים ולמעלה מ-23,000 בוגרים המובילים את המשק הישראלי. המסלול האקדמי המכללה למינהל שם את הסטודנט במרכז. ויותר מכך - הוא מחויב להצלחתו.

סיטי-קולג' - המרכז לתוכניות אקדמיות סיטי-קולג' - המרכז לתוכניות אקדמיות
סיטי-קולג' נוסדה בשנת 2000 כמכללה ישראלית ובמהרה קיבלה מעמד של נציגות רשמית ובלעדית בארץ של שתי אוניברסיטאות ידועות במוסקבה: אוניברסיטת מוסקבה ממלכתית לכלכלה, סטטיסטיקה ומדעי מחשב.

אוניברסיטת בר אילן - תואר במשפטים אוניברסיטת בר אילן - תואר במשפטים
הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן תחגוג השנה את שנתה הארבעים. הפקולטה בבר-אילן חותרת למצוינות במחקר ובהוראה. חברי הסגל האקדמי שלה נמנים על בכירי חוקרי המשפט בישראל ורבים מהם קנו שם עולמי כמובילים בתחומם.

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוקם כדי לאפשר לתלמידים מכל שכבות האוכלוסיה לרכוש השכלה משפטית אקדמית גבוהה. ייחודו של המרכז הוא בשימת דגש בלמידה המרחיבה את האופקים ומשלבת קורסים שונים בפילוסופיה, מדעי המדינה, כלכלה ועוד.

אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למשפטים אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למשפטים
הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה היא הפקולטה למשפטים הדינאמית והמתקדמת ביותר בישראל. בוגריה משלבים יכולת משפטית מעולה ומגוונת עם ידע בין-תחומי והשכלה כללית רחבה, התורמים להצלחה בעריכת הדין,בעסקים ובמינהל הציבורי.

שערי משפט - תואר במשפטים שערי משפט - תואר במשפטים
מכללת שערי משפט הינה מכללה אקדמית המתמחה בלימודי משפטים, ומעניקה לבוגריה תואר ראשון במשפטים [LL.B] המוכר ע'י המועצה להשכלה גבוהה, לצד נסיון מעשי וערכים מוספים, המאפשרים להם להפוך לעורכי דין מהשורה הראשונה.

המרכז הבינתחומי הרצליה - תואר במשפטים המרכז הבינתחומי הרצליה - תואר במשפטים
בית ספר רדזינר למשפטים מציע מסלולי לימוד משולבים של משפט ועסקים או משפט וממשל. במסגרת לימודי משפט ועסקים בוחרים הסטודנטים בהתמחות במימון, בשיווק, במקרקעין או בטכנולוגיות המידע.          
עמוד 1 מתוך 2
יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש

  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved